zaloguj się   |    mapa strony   |

POWRÓT

ŚRODKI PIELĘGNUJĄCE

 

HMK P 1  RSP  - trzy w jednym 

 P 1 jest skutecznym, gotowym do użycia specjalnym produktem  do codziennej pielęgnacji blatów kuchennych, stołów, lad, blatów w łazienkach i parapetów z kamieni naturalnych i sztucznych. Nie zawiera rozpuszczalników. Czyści, pielęgnuje i chroni jednocześnie. Usuwa bez problemu lekki brud i tłuszcz. Specjalne składniki ochronne wzmacniają działanie impregnatów HMK S 32, HMK S 34. Odpowiednie substancje pielęgnacyjne utrzymują naturalny wygląd powierzchni, nadają przyjemny i świeży zapach. Kolor i struktura nie ulega zmianie. Składnik pozostający po wytarciu jest nieszkodliwy dla zdrowia.
P 1 jest wspaniałym środkiem do bieżącej pielęgnacji.

HMK P 7 - PIELĘGNACJA KAMIENIA 
 

Politura woskowa o bardzo łagodnym zapachu – do czyszczenia, polerowania i pielęgnacji przede wszystkim powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego, przeważnie do użytku wewnątrz pomieszczeń. Zawiera modyfikowany specjalny wosk, który daje bardzo dobrą ochronę, wspaniały połysk i długą trwałość. Pozostający film woskowy nie nasuwa obaw zdrowotnych. 
Forma dostawy 0,5 l, 10 l, - Wydajność ok. 10-20 m2 /litr


Informator techniczny

 

HMK P 17 ( zamiast P 13 ) - PIELĘGNACJA KAMIENIA WOSK  POLERUJĄCY

Politura woskowa wyprodukowana wg starej tradycji zawierająca trójchloroetylen – do czyszczenia, polerowania i pielęgnacji przede wszystkim powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego, przeważnie do użytku wewnątrz pomieszczeń. Zawierz wybrane woski Montana, które dają bardzo dobrą głębie koloru, ochronę, wspaniały połysk i długą trwałość. Schnie bardzo szybko. Pozostający film woskowy nie nasuwa obaw zdrowotnych. Forma dostawy: 0,5 l, 1,5 l, 10 l. 
Wydajność OK. 10-20 m 2/litr

HMK P 19 - POŁYSK MARMURU I GRANITU

Do pielęgnacji i ochrony szlifowanych i polerowanych powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego. Wszystkim powierzchniom, których zmatowienie może wzrosnąć, przez polerowanie nadaje jedwabisty połysk. Poprzez okresowe dodawanie do wody myjącej powierzchnie kamienia będą ponownie odświeżone. Do optymalnej pielęgnacji należy stosować P 19 na zmianę z HMK P 24- szlachetnym mydłem do kamienia. Pozostająca warstwa ochronna nie nasuwa obaw zdrowotnych.
Forma dostawy: 0,5 l, 1,5 l, 10 l, 
Wydajność ok. 15-20 m2 /litr


Informator techniczny

HMK P 21 - POLITURA DO MARMURU I KAMIENIA – PASTA

Do pielęgnacji i ochrony polerowanych powierzchni z marmuru, granitu i kamienia sztucznego. Poprzez wysoką zawartość składników czynnych daje najlepszy w skutkach połysk. Jest stosowana głównie wewnątrz pomieszczeń do małych powierzchni jak: stoły, parapety, schody itp. Pozostająca warstwa ochronna nie nasuwa obaw zdrowotnych.
Forma dostawy: 100 ml. tuby, 0,5 l, 5 l, 
Wydajność ok. 15-20 m2 /litr


Informator techniczny

HMK P 23 - PIELĘGNACJA PODŁÓG KAMIENNYCH – POŁYSK KAMIENIA

Stwarza mocno przylegającą samo-błyszczącą warstwę ochronną. Odświeża wytarte matowe okładziny i ułatwia pielęgnację. Stosuje się do nieglazurowanych płytek, klinkieru, kamienia betoniarskiego oraz do pół surowego i surowego kamienia naturalnego – wewnątrz pomieszczeń. HMK P 23 nie zawiera rozpuszczalników. Do odświeżania wystarczy wlać niewielką jego ilość do wody. Pozostający film ochronny nie nasuwa obaw zdrowotnych. 
Forma dostawy 1 l, 5 l, 10 l. 
Wydajność 15-25 m2/litr


Informator techniczny

HMK P 24 - SZLACHETNE MYDŁO DO KAMIENIA

Koncentrat pielęgnacyjny z mydeł naturalnych do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych jak również do cotto, cegły, gliny, okładzin i płyt z klinkieru. Nie stwarza żadnej warstwy, pogłębia barwę i poprawia połysk. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia uzyskuje piękniejszą i nasyconą strukturę, jest łatwiejsza w pielęgnacji. HMK P 24 stosowany jest na zmianę z HMK 19 - środkiem do pielęgnacji polerowanego marmuru i granitu Pozostające komponenty pielęgnacyjne nie nasuwają obaw zdrowotnych.
Forma dostawy: 1 l, 5 l, 10 l. 
Zużycie – niewielka ilość do wody do mycia.


Informator techniczny

HMK P 26 - COTTO – MLECZKO PIELĘGNACYJNE

Emulsja pielęgnacyjna nie zawierająca rozpuszczalników do woskowanych okładzin z cotto i cegły. Wytwarza się mocno przylegająca, jedwabiście błyszcząca warstwa ochronna, która ułatwia pielęgnację okładzin. Warstwa wosku utrzymuje się przez długi czas i wstrzymuje wytwarzanie się patyny.Do odświeżania wystarczy wlać niewielką ilość do wody. Do optymalnej pielęgnacji stosuje się HMK P 26 na zmianę z HMK P 24 – szlachetnym mydłem do kamienia. Pozostający film ochronny nie nasuwa obaw zdrowotnych.
Forma dostawy 1 l, 5 l, 10 l. 
Wydajność ok. 15-25 m 2/litr

HMK P 28 N lub B BEJCA WOSKOWA DO COTTO – NATURALNA LUB BRĄZOWA

Bejca napuszczająca do użytku wewnątrz pomieszczeń do płyt z cotto cegieł nieglazurowanych lub o otwartych porach oraz okładzin ceramicznych. Wyprodukowana z wosków naturalnych bądź naturalno – podobnych, HMK P 28 jest gotowa do użytku, łatwa w obróbce i dostarczana jest jako naturalna ( N ) lub brązowa ( B ).Pozostający film woskowy nie nasuwa obaw zdrowotnych.
Forma dostawy: 1 l, 5 l, 
Wydajność ok. 5-10 m 2/litr

HMK P 30 - OLEJ DO KLINKIERU – GŁĘBOKO WNIKAJĄCY

Środek napuszczający i pielęgnujący nie glazurowanepłytki gliniane i klinkierowe, bez połysku – stosować wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Wnika w porowate podłoże i nadaje okładzinie pięknie pogłębioną barwę. Ściemnienie okładziny czyni jej powierzchnię mniej wrażliwą na plamy, a przez to łatwiejszą w pielęgnacji. Pozostający film woskowy nie nasuwa obaw zdrowotnych.
Forma dostawy: 1 l, 5 l, 10 l. 
Wydajność ok. 5-10 m 2/litr


Informator techniczny

POWRÓT